Czy warto korzystać z pomocy zewnętrznych firm porządkowych?

Współczesne funkcjonowanie firm, czy instytucji publicznych opiera się na efektywność. Poszukiwanie ze wszelką cenę rezultatów działania, poprawy statystyk i zwiększania obrotów wymaga od menedżerów nieustannego skupiania swojej uwagi wielu kwestiach. Jeśli do obowiązków dodamy konieczność zapewniania porządku wewnątrz obiektu, to okazuje się, że natłok zadań może niekorzystnie wpływać na działalność kadry kierowniczej. W takiej sytuacji zdecydowanie warto rozważyć skorzystanie z pomocy firm outsourcingowych.

To się opłaca

Analizując wszystkie za i przeciw szybko okazuje się, że outsourcing w przypadku usług czystościowo-porządkowych po prostu się opłaca. Z finansowego punktu widzenia powinniśmy zaoszczędzić w ten sposób nawet jedną piątą wydatków, które należałoby ponieść organizując kadrę sprzątającą samodzielnie. Do tego należy dodać ogromny zakres pracy, jaki należałoby włożyć w przygotowania. Firma z zewnątrz zaoferuje gotową strukturę i możliwość przystąpienia do działania zaraz po podpisaniu umowy.

inwemer

Inwemer – jakość i partnerskie relacje

Współpraca z doświadczoną firmą, taką jak INWEMER, to gwarancja zadowolenia. Posiadamy ponad 20 lat doświadczenia w wykonywaniu usług. Zajmujemy się głównie dbaniem o czystość w miejscu pracy klienta i kompleksową obsługą techniczną nieruchomości. Zdobyliśmy zaufanie wielu klientów, dlatego wykonujemy usługi w miejscach takich jak np. instytucje państwowe, korporacje sieciowe i wiele prywatnych przedsiębiorstw. Dzięki naszym wykwalifikowanym pracownikom w liczbie 6700, jesteśmy w stanie zapewnić wzorowe wykonanie usług na terenie całego kraju. Dowodem tego jest fakt, iż w tej chwili utrzymujemy porządek w budynkach, o łącznej powierzchni 4 400 000 m. kw. Jesteśmy w stanie zapewnić także szereg innych usług, na które aktualnie będzie zapotrzebowanie w dziale administracyjnym naszych kontrahentów. Korzystamy z najlepszych rozwiązań i wykonujemy wszystkie prace z największym zaangażowaniem, dlatego wiele osób współpracuje z INWEMER.

http://www.inwemer.pl

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
Czy warto korzystać z pomocy zewnętrznych firm porządkowych?, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Related Posts