Najlepsze źródło witamin to oczywiście świeże warzywa i owoce. Nie wierzmy reklamom soków i przetworów owocowych, które zapewniają nas, że dzięki tym produktom zapewnimy organizmowi odpowiednią dawkę witamin i mikroelementów. Najlepszym źródłem witam są dla nas przetwory owocowe i warzywne własnej produkcji. Sokowirówki i blendery są sprzymierzeńcami zdrowego stylu życia. Podobnie jak dzięki popularnym ostatnio wypiekaczom do chleba sokowirówki pomagają nam żyć zdrowiej i naturalniej.

Cel działania sprzętu AGD

Wszyscy bowiem dążą ostatnio do nowego ideału żywieniowego jakim jest korzystanie z najprostszych produktów i przygotowanie wielu artykułów spożywczych samodzielnie. Pieczemy już sami chleb, robimy domowe muslie więc zacznijmy też sami przygotowywać soki. Domowe soki są o wiele zdrowsze o tych kupowanych w supermarkecie. Ich skład jest często szokujący. Warto mu się przyjrzeć podczas najbliższych zakupów. Wbrew pozorom nie ma tam wcale pojawiających się w reklamach stosów świeżych pomarańczy albo jabłek. Soki często robione są z zupełnie innych owoców niż wskazywałaby na to ich nazwa, a właściwy owoc dodawany jest tylko w formie aromatu. Skład soków kupowanych w sokowirówki9sklepach opiera się głównie na sztucznych barwnikach i aromatach. Dlatego w obecnych czasach ogromnym wsparciem dla naszego zdrowia jest posiadanie sokowirówki.

Wiru-wiru

Dzięki niej jesteśmy w stanie wycisnąć sok o konsystencji tego z kartonu (dzieci nie grymaszą) ale o wiele bardziej wartościowym składzie i nieporównywalnie lepszym smaku. Z pomocą sokowirówki możemy również tworzyć własne kompozycje owocowe a także owocowo-warzywne. Jest to też duża oszczędność. Za dobry, wyciskany sok zapłacimy w sklepie albo restauracji dużo więcej niż po prostu za kilogram owoców czy warzyw. Robienie domowych soków wcale nie jest pracochłonne. Luksusowe sokowirówki mają obecnie bardzo wiele zalet. Ich obsługa jest bardzo wygodna i prosta. Posiadają również wiele ułatwień znacznie usprawniających ich czyszczenie. Dla przyjemności z picia naturalnych i zdrowych soków warto zdecydować się na taki sprzęt.

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)