Obrazy w naszych domach są świetną dekoracją, która potrafi dodać blasku nawet całkiem zwyczajnym wnętrzom. Czasem jeśli znudzi się nam zwykły, niewyróżniający się wygląd jakiegoś pomieszczenia, zamiast przemalowywać ściany, możemy powiesić tam jakiś ciekawy pejzaż, widok, portret czy martwą naturę, a to pozwoli nam w kontrolowany sposób odmienić wnętrze naszego mieszkania.

Ostatnio moda jest na całkiem inne obrazy – takie, które wykonywane są na zamówienie, z przesłanego czy dostarczonego przez nas samych zdjęcia.

Pojawia się coraz więcej takich punktów poligraficznych w Polsce, w których można skorzystać z takiej usługi. Czy warto? Zdjęcie naszej rodziny na płótnie, plus dodatek ładnej ramy do obrazów, może spowodować, że wnętrze nabierze charakteru, ciepła i stanie się naszym ulubionym pomieszczeniem w domu. Takie rodzinne obrazy ze zdjęcia doskonale nadają się do powieszenia w salonie, na przykład nad kominkiem, albo w jadalni, czy innym miejscu, gdzie zbierają się wszyscy członkowie rodziny, na przykład na posiłki.

Jakie są koszty?

Wbrew pozorom koszt takiej usługi nie jest wcale jakiś strasznie drogi, a samo jej wykonanie nie jest bardzo uciążliwe i nie zajmie wielu tygodni, a co najwyżej kilka dni. Czasem zdarza się że jeśli nie ma kolejki oczekujących klientów, taki obraz można odebrać jeszcze tego samego dnia. Jak to działa? Zdjęcie oddaje się do punktu nagrane na płytę lub pendrive, oczywiście muszą one być w odpowiednim formacie, ale to z pewnością powie nam osoba obsługująca. Dalej wybieramy dodatkowe efekty jakim ma być poddane zdjęcie, np. zmiana kolorów na czarno-białe, czy sepię, następnie potwierdzamy efekt jaki chcemy osiągnąć i tylko czekamy.

Większość takich punktów oferuje też specjalne ramy – np. ramy owz – do obrazów przez nie tworzonych, można od razu skorzystać z oprawiania na miejscu. Warto tylko zwrócić uwagę by ramy do obrazów pasowały do naszego wnętrza. I w taki sposób właśnie możemy się cieszyć wspaniałym efektem, jaki daje zamiana zdjęcia na wielkoformatowy obraz na płótnie czy innym materiale. Zdecydowanie warto kupić sobie taką pamiątkę, albo podarować komuś taki prezent.

Jeśli jesteś zainteresowany taką usługą, zachęcam skorzystać z oferty sklepu dla plastyków Posterclub.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)