Moda nie oszczędza żadnej stylizacji, po jakimś czasie nawet największy hit odchodzi z kretesem do lamusa i nic nie można na to poradzić. Tak właśnie się stało, kiedy modne były torebki kopertówki z satyny albo gipiury. Był taki czas, że każda kobieta chciała mieć taką bajkową torebkę ala królewna śnieżka i nie było możliwości, żeby dobrać do stroju coś innego.

Czy kopertówki są jeszcze modne?

Na dzień dzisiejszy torebki kopertówki nadal są modne, ale już w całkowicie innym stylu. Porzuciliśmy już stylizacje na barbie, a zamiast niej na salony weszła moda na skromną elegancję, która nie tylko dodaje szyku, ale przede wszystkim sprawia, że jesteśmy dobrze ubrane, a nie przebrane.

Z dawnymi kopertówkami, był właśnie ten problem, że ich stylistyka sprawiała, że kobiety były dosłownie przebrane, zbyt dużo świecidełek, do tego jeszcze wysokie buty i zapewne bardzo ekspansyjna biżuteria. Teraz tak nie jest, teraz torebki kopertówki wyznaczają kierunek działania, a ten jest jak najbardziej pozytywny. Mamy coraz więcej elegancji i kunsztu w swoim wyglądzie. Każdy, kto chce móc tak o sobie powiedzieć, jest na dobrej drodze do zmiany. Odpowiedzmy jednak na tytuł naszego wpisu, jakie są najmodniejsze torebki kopertówki? Na chwile obecną to te o bardzo intensywnych kolorach i fantazyjnych, ale eleganckich łańcuszkach. Takie jak się okazuje bardzo dobrze sprawdzają się w przypadku różnych stylizacji i pasują do wielu ubrań. Modne są elementy etniczne, ale w granicach umiaru, nie można z tym przesadzić, bo wtedy uzyskamy dość makabryczny wygląd i swoistego rodzaju przebranie, którego przecież chciałybyśmy uniknąć. Rzucająca się w oczy torebka jest fajna, ale wszystko musi mieć ręce i nogi, kiedy to rzucanie jest zbyt mocne, to możemy zepsuć tym całą stylizację niezależnie od tego, jaka ona jest. Nie o to w modzie chodzi, umiar wskazany jest wszędzie, a już szczególnie wtedy, kiedy chodzi o dodatki. Wiadomo przecież, że diabeł tkwi w szczegółach, ale nie możemy pozwolić, żeby zniszczył on właściwe wykonanie naszego imagu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)